Dzień dobry. Konferęcje nie działają. Mam naj nowszą stabilną v eltena, mój system operacyjny to win11, u kilku innych osób jest tak samo, nie da się pisać na hacie, wgl nie słychać innych.
Potwierdzam problem, dziś dwa razy nie działało, później przez chwilę wszystko się dało, nie wiem jak jest teraz.
1 likes
Wiecie co, nie wiem, czy ma sens zgłaszanie błędów chwilowych, które wystąpiły nie po aktualizacji, czyli takich, które dotyczą serwera, a nie klienta. Zwłaszcza, jak dzień później okazuje się, że problem z serwerem został naprawiony. Prowadzi to do wielu wątków, które potem trzeba usuwać.
Edited
4 likes
Uważam, że ogólnie dobrze by było zrobić coś w stylu down detectora, w sensie, jeden wątek gdzie można informować jak coś padnie po stronie serwera.
Chyba nie, nie każdy wie czy padło po stronie serwera, a inna sprawa, że sporo ludzi nie czyta aż tak forum, żeby na to wpaść, albo sobie przypomnieć o tym jak raz na kilka miesięcy chcą coś zgłosić.