Z tego co się orientuję to nie, nie można w aplikacji, ale sam tryb odkamieniania można się nauczyć na pamięć, kwestia opanowania właściwych przycisków w odpowiedniej kolejności, niestety potrzebne oko do nauki tych kliknięć, ale do ogarnięcia.
Np. czyszczenie systemu mlecznego to po uruchomieniu ekspresu czekamy, aż się oczyści automatycznie, potem klikamy przyciskiem małym wąskimw prawo 3 razy, potem klikamy duży lewy przycisk górny, po nim klikamy duży przycisk w prawym dolnym rogu i zteraz znowu dwa razy ten malutki w prawym dolnym rogu, wcześniej sypiemy dawkę granulek do pojemnika do czyszczenia, expres napełnia wodą pojemnik z granulkami, zasysa ten przygotowany płyn i czyści system mleczny wylewając wodę do tego samego pojemnika, ale do innej przegrody.
Tak samo rzebiega odkamienianie, jeszcze się nie nauczyłem bo nie miałem okazji, ale wrzuca się kulkę tam gdzie sypie się kawę zmieloną i potem kombinacja klawiszy.
Narazie niewiele wiem co do apki, ale spora jej część jest dostępna.
Wszystko zależy czego oczekujemy, ale sam fakt obsługi przyciskami gdzie można przypisać aż 12 kaw to w zupełności dla mnie wystarczy, nie muszę uruchamiać apki żeby przygotowaćkawę.
Np. czyszczenie systemu mlecznego to po uruchomieniu ekspresu czekamy, aż się oczyści automatycznie, potem klikamy przyciskiem małym wąskimw prawo 3 razy, potem klikamy duży lewy przycisk górny, po nim klikamy duży przycisk w prawym dolnym rogu i zteraz znowu dwa razy ten malutki w prawym dolnym rogu, wcześniej sypiemy dawkę granulek do pojemnika do czyszczenia, expres napełnia wodą pojemnik z granulkami, zasysa ten przygotowany płyn i czyści system mleczny wylewając wodę do tego samego pojemnika, ale do innej przegrody.
Tak samo rzebiega odkamienianie, jeszcze się nie nauczyłem bo nie miałem okazji, ale wrzuca się kulkę tam gdzie sypie się kawę zmieloną i potem kombinacja klawiszy.
Narazie niewiele wiem co do apki, ale spora jej część jest dostępna.
Wszystko zależy czego oczekujemy, ale sam fakt obsługi przyciskami gdzie można przypisać aż 12 kaw to w zupełności dla mnie wystarczy, nie muszę uruchamiać apki żeby przygotowaćkawę.