misiek #1 · 2022-11-09 16:39 2 likes Wszystko ok, wysyłka na czas i towar zgodny z opisem. Czego chcieć więcej? Polecam.
Numernabis #3 · 2022-12-10 09:00 2 likes Również się przyłączam do opini.Kupiłem od NIego radyjko i wszystko zgodnie z opisem i bezproblemowo.
matius #4 · 2023-01-09 21:40 2 likes Wszystko w porzątku: opsługa, kontaktowość, transport, czas itp. Polecam człowieka.