Forum

Pates

Sprzedający

misiek

#1 ·

Z początku było wszystko ok, ale później zaczął kręcić i kombinować. Ostatni towar niezgodny z opisem i do transakcji finalnie nie doszło. Nie polecam.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

pates

#2 ·

Edited
Zacznijmy od kwestii początkowej. Żadnych pieniędzy od ciebie nie pobrałem, większość rzeczy, które ci dawałem były też za darmo. Po za tym sprawę wyjaśniliśmy, jak dobrze pamiętam.
Inna sprawa. Powiedziałem ci też, żebyś tamto za co miałeś zapłacić sobie sprawdził, przetestował i sprawdził, a jak coś to się dogadamy. No i tak też zrobimy, jak chodzi o naprawę tego, co nie jest takie, jakie być powinno.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

misiek

#3 ·

A to już od ciebie zależy. Na razie dużo obiecujesz i gadasz, a nic z tego nie wynika.
-- (pates):
Zacznijmy od kwestii początkowej. Żadnych pieniędzy od ciebie nie pobrałem, większość rzeczy, które ci dawałem były też za darmo. Po za tym sprawę wyjaśniliśmy, jak dobrze pamiętam.
Inna sprawa. Powiedziałem ci też, żebyś tamto za co miałeś zapłacić sobie sprawdził, przetestował i sprawdził, a jak coś to się dogadamy. No i tak też zrobimy, jak chodzi o naprawę tego, co nie jest takie, jakie być powinno.

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

misiek

#4 ·

A po za tym jakie darmo? Ja ci dałem co chciałeś, a za Samsunga i Motorolę miałem ci zapłacić, więc sorry.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#5 ·

1 likes
A ja się nie zgodzę.
Kupiłem ostatnio dwa dyski. Wszystko zgodne z żetelnym opisem, dogadać się można było bez problemu nawet z przesunięciem mojej płatności na kilka dni później z uwagi na ówczesną sytuację z internetem i bankowością.
Do tego nawet dostałem logi z Crystal disc info i wszystko przed ostatecznym zakupem mogłem sprawdzić. Nawet trafił się gratis.
Współpraca na prawdę na medal więc polecam.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#6 ·

@Misiek oczywiście, że tak, ale najpierw dostałeś możliwość sprawdzenia sprzętów. No i co do pierwszej wymiany czy coś było nie tak z tamtymi rzeczami, które ci dałem za nokie?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

misiek

#7 ·

Nie dotyczy pierwszej wymiany. Przecież już napisałem, że było ok. I napiszę jeszcze raz już nie wiem który: pytałem się ciebie czy Motka działa. Powiedziałeś, że tak, tylko ją musisz odblokować. W następnej rozmowie stwierdziłeś, że odblokowałeś, patrzyłeś i wszystko działa. Kwestji wizualnych zauważ, że się nie czepiem, bo widziały gały co brały. I dobra, przyjmijmy też, że Samsung działał, tylko potem podziały się hocki klocki. No dajmy na to, że ci wierzę, ale z Motorolą miało być inaczej.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

pates

#8 ·

Pomerdało mi się z nią, to się akurad zgadzam.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

misiek

#9 ·

Ale jak ci się mogło po merdać? Przecież pytania zadawałem sensownie i klarownie. No dziecko by zrozumiało.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

DJGraco

#10 ·

1 likes
Ja akurat mam dobre z nim doświadczenia, już nie raz dokonaliśmy wymiany czy kupna i wszystko było ok

Pitef

#11 ·

1 likes
Co prawda nie tranzakcja z tego forum, jednak poza nim, dokonaliśmy kilku tranzakcji i wszystko jak najbardziej w porządku.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

nsoft15

#12 ·

1 likes
Jak najbardziej polecam. Dużo paczek było wysyłane w obie strony, była zarówno wymiana jak i kupno z mojej strony i wszystko jest git, no i dużo gratisów co też jest mile widziane.

Adasadula

#13 ·

2 likes
Jak najbardziej polecam, kupiłem, jestem zadowolony, pates odpowiedział na wszystkie pytania dot. produktu, spoko obsługa klijęta ITD :D.

Piotr

#15 ·

Bardzo polecam.
Fachowo, zapakowane lepiej niż w niejednym sklepie, pomimo odbioru osobistego.
10 na 10