Nie mam nadal nawyku oglądania i nigdy mieć nie będę, tego jestem pewien. Jedynie na co zwracam uwagę, to dłonie i ręce. Wychodzi to naturalnie, a po prostu wizualnie zapamiętuję ludzi głównie w tej formie, gdyż każdy jest unikalny pod kątem wyglądu tego co powyżej.