Forum

Oglądanie ludzi i wnioskowanie po głosach

Środowisko niewidomych

Previous 8 / 8

DJGraco

#141 ·

1 likes
To na przyszłość edycja postu małpa i nazwa użytkownika

daszekmdn

#142 ·

Edited
Nie mam nadal nawyku oglądania i nigdy mieć nie będę, tego jestem pewien. Jedynie na co zwracam uwagę, to dłonie i ręce. Wychodzi to naturalnie, a po prostu wizualnie zapamiętuję ludzi głównie w tej formie, gdyż każdy jest unikalny pod kątem wyglądu tego co powyżej.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#143 ·

Ja podobnie jak Daszek, co do dotykania włosów to robię tak tylko u pewnej osoby z mojej rodziny i jest to bliska osoba rzecz jasna.

zywek

#144 ·

2 likes
żadnego dotykania włosów osoby z rodziny.
Previous 8 / 8