Transcription
grupa iPhone XS i stereo. Z tego co wiem iPhone XS pozwala nagrywać stereo tylko i wyłącznie w momencie kiedy nagrywamy film. Teraz pytanie jak to jest zrobione. Bo rzeczywiście temat może być ciekawy natomiast nie wiem czy jest tu ktokolwiek kto miałby takiego XS. Natomiast XS zresztą chyba też choć nie jestem pewien. W każdym razie wydaje mi się że trzeba by jakoś no właśnie tylko teraz nie wiem czy faktycznie trzeba uruchomić kamerę w momencie kiedy się nagrywa audio w LTE nie i po prostu obraz olać. Czy wystarczy tylko jakaś flaga że to nagrywa się wideo czy nie wiem co jeszcze. W każdym razie. Ciekaw jestem jak zmusić iPhone XS żeby nagrywał w stereo.