@Tomecki raczej nie dodajesz spamerów do kontaktów, a wzmianki możesz wysyłac tylko tym, którzy mają cię w kontaktach, więc zrobienie tego jako lista wielokrotnego wyboru nie powinno być jakoś trudne
TO byłaby fajna opcja, ale również bardzo miło byłoby móc wysyłać wzmianki osobom należącym do grup, którymi się moderuje w obrębie tych grup, niezależnie, czy dodadzą one admina do kontaktów, czy nie.
https://github.com/dawidpieper/elten2/pull/20 Jak Dawid znajdziesz czas i twój komputer nie wybuchnie po odpaleniu tego koktajlu to wrzuć to do jakiejś aktualizacji. Już nie mogę wbez tej funkcji żyć
Tak jakby wysyła się tylko do jednej osoby, bo gdy wybieram tak jakby oznaczona jest tylko jedna osoba, ale albo nie jestem tego w stanie sprawdzić, albo nie umiem.