Transcription
Dzień dobry wszystkim. Pomysł na ten wątek przyszedł mi podczas, gdy sobie siedziałem z paroma osobami na Team Talku i sobie słuchaliśmy pewnych pięknych twórczości muzycznych. I właśnie chciałbym tutaj założyć taki wątek, w którym będziemy się mogli dzielić remiksami, które mamy z sampli pozyskanych chociażby i z tego forum. I chciałbym od razu tutaj nadmienić, że jeżeli ktoś nie zgadza się na ten remiks, to piszę do moderatora i taki remiks jest natychmiastowo stąd usuwany. To by było na tyle. Ja dziękuję za uwagę i mam nadzieję, że coś tu ciekawego bądź też śmiesznego się pojawi.