Forum

pobieranie speech 2 go i głosów gdy mam aktywną licencję - jak to zrobić

Screenreadery i syntezatory mowy

JM

#1 ·

Hej, znajomy zakupił sobie głosy chyba Nuance w Harpo i ma aktywną licencję ale jakoś to usunął z komputera. Czy jest dopobrania jakaś wersja aby wczytać licencję i móc znowu używać? Na stronie widziałem że przy kupniepłaci się na miejsscu a skoro on już raz zakupił to bez sensu żeby płacił po raz drugi.

JM

#2 ·

ok czyba problem rozwiązany bo ściągnąłem z instalki.pl choć miłoby było gdyby Harpo oferowało też tą wersję.
ps. jak na eltenie się usuwa wątki?

Adasadula

#3 ·

Edited
Nieda się jak niejesteś adminem gropy
-- (JM):
ok czyba problem rozwiązany bo ściągnąłem z instalki.pl choć miłoby było gdyby Harpo oferowało też tą wersję.
ps. jak na eltenie się usuwa wątki?

--

lurek

#4 ·

dasie aktywować licencje w jakiś sposub ale jest on pokręcony

wredny

#5 ·

jaki pokręcony? ma klucz wywala z kompiutera s2 g jeszcze raz instaluje s2g i wprowadza klucz