W skrócie, redspot jest dość prostą, z pozoru, strzelanką. Mamy w niej do dyspozycji wiele broni, palnych nie tylko. Dużym plusem jest jak dla mnie to, aby zkorzystać z danej broni potrzebujemy odpowiedniego magazynku. Zachęcam do grania, bo są to na prawdę dobre strzelaninki a na ich plus jest to, że są online.
W skrócie, redspot jest dość prostą, z pozoru, strzelanką. Mamy w niej do dyspozycji wiele broni, palnych nie tylko. Dużym plusem jest jak dla mnie to, aby zkorzystać z danej broni potrzebujemy odpowiedniego magazynku. Zachęcam do grania, bo są to na prawdę dobre strzelaninki a na ich plus jest to, że są online.