kuvhnia no w sumi uwielbiam robić w kuchni. On, ale dobra bo odbiegam od tematu. Saładki i tego typu
rzeczy robie, robiłam od daawna, od kiedy? Nie pamiętam, ale od jakiegoś roku zaczęłam eksperymenty z
gotowaniem, smarzeniem. A no ugotuje wszystko, gorzej, ze smarzeniem, usmarzę wszystko czego nie trzeba
przewracać, jakoś jeszcze nie mogę się do tego przecóc, ale myślę, że to tylko kwestia czasów :) to będę
chyba tu pierwszą osobą, która coś zamieści
No ok.
Ostatnio robiłam takie dość prostę ciasto bez pieczenia, prostę no ok przynajmniej dlla mnie
składniki
budyń najlepiej jasny
galaretka
paczka ciastek biszkoptowych, tych okrągłych
no i jakieś owoce jak ktoś chce, ja wzięłam banany
a więc układamy sobie warstwę biszkoptów, , nasrępnie wylewamy na nią budy, ale uwaga utarty wcześniej
z masłem, najlepiej w mikserze, przykrywamy kolejną warstwą biszkoptów, wylewamy galaretkę, no i dodajemy
owocę jak ktoś chce, a oczywiście galaretkę stęrzałą. Pozdrawiam was ciepło w ten chłodny, ale jeszcze
wakacyjny poranek. :)