Forum

po co pisać sugestje, jak i tak żadne nie zostaną wdrożone?

sugestie nowych funkcji lub poprawy tłumaczenia

patrykkubaszczyk

#1 ·

Witam.
NV access dodaje tylko linijki brailleowskie, jakieś tam standardy, a nowych funkcji to ni mo.
jż po 2019.3
to puźniej coś się tam zrypało, że nowe funkcje jóż nie są wprowadzane
i rozwalają kompatybilność dodatków, nie dając nam nowych funkcji, takich jak chociażby updater dodatków w NVDA, nie jako dodatek, bo co jeśli masz nie kompatybilną wer tego dodatku z nową wersją NVDA co dopiero zainstalowałeś?
musisz zreinstallować updatera jeśli jest nowa wersja, a jeśli nie ma, to musisz szukać nowe wersje dodatków których używasz ręcznie.

zvonimirek222

#2 ·

Dodatki nie rozwija NV access, a społeczność.
Student studentowi wszystko

pates

#3 ·

4 likes
Ale wsumie to dobre jest, żeby wbudować remote i addon updatera do nvda, przynajmniej updatera żeby wbudować.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

zvonimirek222

#4 ·

I to jest planowane, ale jak NVDA addons store wejdzie w życie.
Student studentowi wszystko

pajper

#6 ·

3 likes
Pomysł, o którym mowa od kilku lat, a którego może za 10 się doczekamy. :D
Generalnie wbudowana w NVDA obsługa pobierania i aktualizowania dodatków.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

patrykkubaszczyk

#7 ·

ło kuuuur to by było piękne.
no ale NV acces są za leniwi, by to zrobić.

pajper

#8 ·

6 likes
Z całym szacunkiem, ale nie zgadzam się na obrażanie ich w ten sposób, zwłaszcza jeśli samemu się nie ma portfolio.
To, że nie podoba mi się ustawienie przez nich priorytetów, to jedno.
Ale nie widzę podstawy do krytykowania zapału osób, które stworzyły darmowy, otwarto-źródłowy i bardzo funkcjonalny czytnik ekranu.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

patrykkubaszczyk

#9 ·

tak, to poczytaj sobie changelogi, prawie nic.
nawet tych "wielkich" aktualizacji.

Numernabis

#10 ·

6 likes
Patryku, ale skrzętnie korzystasz z produktu opracowanego i aktualizowanego przez "leniwców"
Zawsze możesz napisać własny czytnik ekranu i wprowadzać rzeczowe zmiany w tym czytniku nawet dwa razy dziennie.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

zvonimirek222

#11 ·

Chyba koniec z tym.
Każdy rok wiercimy ten sam temat.
Jak zaczniecie pisać do NV access, bo sam nic nie mogę robić tylko ja, to i będzie lepiej.
Miewajcie na uwadzę, że tam jest tylko 4 głównych developerów. Istnieje też roadmap, stety lub niestety.
Student studentowi wszystko

misiek

#12 ·

Albo kupić Jawsika i z bani.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

balteam

#14 ·

6 likes
Patryk, czytać się ciebie nie da, darmowe rozwiązania to idioci leniwi robią, a płatne to złodzieje, zrób coś lepszego, albo komentuj bardziej rzeczowo.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pates

#15 ·

Jest fienda czy jak to tam się nazywa. Nie można by dogadać się z deweloperem tego, podpiąć pod oficjalne repo dodatków? Wtedy uzyskujemy już gotowy i funkcjonalny sklepik dodatków.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

zvonimirek222

#16 ·

to jest po hiszpansku, a jak sie chcesz z deweloperem dogadywac, tylko w jego ojczystej mowie. Niestety, mnie ten czlowiek juz zdazyl wyslac na chuj za to, ze go tylko grzecznie spytalem, czy moze mowic po angielsku. Wybaczcie, ale, ale komunikacja przez translator czasem jest okropna
Student studentowi wszystko

pates

#17 ·

Edited
Mniej więcej znam człowieka, który oboma językami włada dość dobrze, to jest Hiszpańskim i Angielskim. Chodzi mi oczywiście o Oriola Gomeza, raczej znany w społeczeństwie. Może zechciał by jakoś przetłumaczyć kilka tekstów do dewelopera, nie wiem, jak chcesz to mogę zapytać.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

zvonimirek222

#18 ·

moze ktos inny niech z tym czlowiekiem rozmawia. U mnie stracil on swoj wizerunek
Student studentowi wszystko

Paulinux

#19 ·

1 likes
Kuźwa, zaczęłam się uczyć hiszpańskiego. Szkoda, że nie wyszło z tego wiele. Ale wrócę do tego kiedyś. Na pewno.