Edited
4 likes
No bo grupy można przypinać do okna głównego. A historii wzmianek nie. :( Szkoda. Czy jest możliwe, by to zrobić? WIem, to pierdoła, ale może akurat przypadkiem mało trudna i kiedyś się doczekam? :)
No i argument koronny: ogólnie ta historia jest jakby odrębną opcją, a jednak trochę ukrytą wśród innych elementów forum.
No i argument koronny: ogólnie ta historia jest jakby odrębną opcją, a jednak trochę ukrytą wśród innych elementów forum.