@żywek niektóre serwerki tak mają, mi się wydaje choć pewien nie jestem, że to się zdaża jak mamy na stronie normalnie jakąś stronę a do tego dostęp do jakichś katalogów użytkowników.
ja wiem o co dachowi chodzi. jest pare linijek które trzeba zawrzeć w configu danej domeny i trzeba włączyć jeden modół w samym apaczu czyli chodzi tu konkretnie o modół rewrite.
This site uses cookies to enhance your experience.