Wątek w którym możemy podyskutować o całej serii firlmów James Bond, trochę się tego uzbierało, wszystkie są produkcji brytyjskiej, jest tylko jeden produkcji amerykańskiej, który nawet nie jest wliczany do serii, przy zakupie całej serii tego tytułu nie ma na liście. - mowa o "Nigdy Nie Mów Nigdy"
Ale nie w tym rzecz, to tylko taka ciekawostka.
Przy okazji wątku, bo właściwie w tym celu go założyłem, a myśl o dyskusji na temat filmu przyszła w trakcie pisania, chciałem się zapytać, czy ktoś ma wiedzę, czy filmy te były kręcone na podstawie jakiejś książki czy nie. Jeśli tak to czy ktoś ma namiar na ebooki bo audiobooków się nie spodziewam.
Ale nie w tym rzecz, to tylko taka ciekawostka.
Przy okazji wątku, bo właściwie w tym celu go założyłem, a myśl o dyskusji na temat filmu przyszła w trakcie pisania, chciałem się zapytać, czy ktoś ma wiedzę, czy filmy te były kręcone na podstawie jakiejś książki czy nie. Jeśli tak to czy ktoś ma namiar na ebooki bo audiobooków się nie spodziewam.