Forum

Ciekawe syntezatorki z Microsoftu - co o nich sądzicie?

Screenreadery i syntezatory mowy

Paulinux

#2 ·

Znam te głosy, nic szczególnego, zangielszczają i nie mają jeszcze specyficznych akcentów. Ale czasem się przydają do audiomemów.
Happy hacking

Adasadula

#3 ·

Edited
Tak, mają czasem podobny problem jak znakomita większość syntezatorów z MS, i właśnie niestety zangielszczają

zvonimirek222

#4 ·

Nie opłaca się tym jarać. Robią półprodukty, których to słuchać się nie da.
Student studentowi wszystko

lurek

#5 ·

Uważam że są nawet fajne.
Ale czasem sdaży się im zamjast j, przeczytać dżej