Jedyne co to w menu kliknąć na zakładkę nieprzeczytane, bo jak pisałem ten nowy WhatSApp jest pojebany, może i są skróty, ale nie ma tych potrzebnych, podstawowych jak widać na powyższym poście.
Previous
4 / 4
Kolejna sprawa, wysyłanie wiadomości, bardzo często po kliknięciu Enter zamiast wysłać mam okienko edycji wiadomości i opcja wyślij edytowaną wiadomość, albo zamknij, zamknę to znowu jeskliknę Shift tabulator żeby sprawdzić czy się wysłała, i znowu okienko edycji wiadmomośi i tak w kłko, nawet jak dam wyślij edytowaną wiadomość to nadal mam tekst w polu edycyjnym. Nic tu nie pomaga tryb formularza, jeszcze gorzej. Jak zaznaczyłęm zakładkę nieprzeczytane i włączyłem tryb formularza to nie mogłem sie dosatć na zakładki żeby rzejś na wszystkie czaty. Jak wysłałem niewłaściwy tekst bo się skopiowało przypadkowo nie to co chciałemi wysłałem, chciałem to usunąć z poziomu WhatsApp na kompie to mimo, że po naklikaniu się znalazlem usuń to i tak nie usunął, a w natywnej wystarczyło ustawić się na wiadomości i kliknąć delete, tutaj to nie działa.
No i ja teżż mam mambe to znaczy chromowaną wersje no i co, jak się w trybie formularza jest to wszystko działa, wiadomo ta poprzednia apka była bardziej płynniejsza w obsłudze ale tutaj też jest dobrze, mnie tam skróty działają.
żeby nie było ja używam zdsr a nie nvda ale nie widzę powodu dla którego z nvda miało by coś nie działać.
żeby nie było ja używam zdsr a nie nvda ale nie widzę powodu dla którego z nvda miało by coś nie działać.
No i co aktualizacja to coś zjebane, poprzednia aktualizacja spowodowała, że nie sycnchronizują się powiadomienia, odczytana wiadomość na komputerze nie jest odczytaną w telefonie, a teraz znowu coś było, bo jak otwieram czat, to jeszcze niedawno miałem napisz do kowalskiego, a teraz mam napisz do +48505000222
a jak zrobić żeby ten watsap uruchamiał się tak że od razu jest lista czatów? Zawsze jak uruchamiam to muszę tabulatorem przyciskać żeby ustawić listę czatów.
1 likes
Zamiast klikać tabem, możesz kliknąć ctrl +1 - ja tak robię i bangla, bo od razu wskakuje ci na pierwszy chat na liście.
THX działa. A jest jakiś taki skrót że jak otworzę rozmowę to jak kliknę to mam od razu ostatnią wiadomość?
A czy ma ktoś z was dodatek do najnowszej wersji nvda, whatsapp plus? Wcześniej go nie instalowałam, bo nie był mi potrzebny, a teraz przydałby się. A nigdzie go nie mogę znaleźć. A chodzi o to, że nie mogę zapisywać załączników bez ich otwierania, ponieważ nie działa mi menu kontekstowe mianowicie skrót shift-f10. I muszę otworzyć każdy załącznik, żeby go zapisać.
Whatsapp plus nie jest już rozwijany. Teraz jest whatsapp ng
https://github.com/nunotfc/WhatsAppNG/releases
https://github.com/nunotfc/WhatsAppNG/releases
Graco, a mógłbyś podesłać whatsapp ng w załączniku, bo nie mogę go pobrać, a on woła jakiegoś kodu.
Dzięki.
Previous
4 / 4