nuno69 #1 · 2021-12-03 09:56 10 likes Jak w temacie. Teraz można otworzyć jakiś wątek i zapomnieć go zmknąć, co może prowadzić do sporych nadużyć przez charakter takich wątkow.
Julitka #2 · 2021-12-03 11:46 2 likes Jestem za. Może warto zmienić funkcjonalność tak, by utworzyć nową, o nazwie "Zarchiwizowany", co oznaczałoby ogólne zamknięcie, a także "Zamknięty dla użytkowników", tak by admini mogli w nim pisać.