http://przytulnemiejsce.pl/pates/mousewheelsim.zip
Cześć! Dawno, dawno temu potrzebowałem czegoś, co wyemuluje mi kółko myszy. Szczęśliwie gdzieś w szafce walała i wala się nadal u mnie jakaś bezprzewodowa nycha, którą mogłem wykonać akcję pt. Koło myszy. No ale co jak ktoś nie ma myszki pod ręką a potrzebuje pokręcić tym scrollem? Z pomocą przychodzi moja mikroaplikacja której zadaniem jest, wow, emulacja kółka myszki! Alt pgup kieruje scroll w górę, alt pg down w dół, i tyle.Żadnej więcej filozofii tu nie ma. Pisałem to w ahk, skrypt także załączam, bo czemu nie? Miłego kręcenia!