4 likes
Mała rzecz, a może ucieszyć, żeby w funkcji wyniki ankiet, odpowiedzi na pytania układały się od największej liczby głosów.
Chciałem nawet dodać / zmienić odpowiadającą za to linijkę w kodzie, ale jej nie znalazłem.
W repo elten2 jest tylko klient, a z pliku polls.rb wynika, że klient nie ma wpływu na kolejność w jakiej przyjdą odpowiedzi, więc musi to być w serwerze.
W repo elten2-server jest info, że to jest repozytorium nierozwijane, a opracowywane jest nowe api.
Czyli tak jakby nie wiem.
Chciałem nawet dodać / zmienić odpowiadającą za to linijkę w kodzie, ale jej nie znalazłem.
W repo elten2 jest tylko klient, a z pliku polls.rb wynika, że klient nie ma wpływu na kolejność w jakiej przyjdą odpowiedzi, więc musi to być w serwerze.
W repo elten2-server jest info, że to jest repozytorium nierozwijane, a opracowywane jest nowe api.
Czyli tak jakby nie wiem.