Forum

Redspot(Obecnie zamknięta gra)

Archiwalne

Previous 2 / 2

daszekmdn

#21 ·

1 likes
Administracja ją głównie psuje, bo Sam banuje ludzi za to, że ktoś go zabije. Dzieciak to jest po prostu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#22 ·

Co się stało z Redspotem?

Nie ma go na głównej stronie ama.
Previous 2 / 2