3 likes
Bardzo cieszył bym się z możliwości wpisania do 300 lub np. 280 znaków jak na Twitterze.
Teraz często muszę dzielić feedy na części.
Są posty zbyt krótkie aby umieścić je na blogu lub nie opłaca się tworzyć dla nich tematu na forum.
Teraz często muszę dzielić feedy na części.
Są posty zbyt krótkie aby umieścić je na blogu lub nie opłaca się tworzyć dla nich tematu na forum.