Chyba najmniej z tego wszystkiego podobała mi się seria o Magnusie Chase, jak dla mnie była jakaś taka niedorobiona, brakowało mi tam czegoś więcej, a poza tym reszta była meeega odjazdowa.
Previous
8 / 8
Ta kontynuacja nazywa się "Gniew potrójnej bogini".
I "Słońce i gwiazda" też ma mieć, ale jeszcze nie ma polskiego tytułu.
I "Słońce i gwiazda" też ma mieć, ale jeszcze nie ma polskiego tytułu.
wszystko co mmitologiczne riordana przeczytałem, czy to polskie czy angielskie wersje.
Czy na pewno? Wyszła kontynułacja przygut Nica.
-- (longshoot):
wszystko co mmitologiczne riordana przeczytałem, czy to polskie czy angielskie wersje.
--
-- (longshoot):
wszystko co mmitologiczne riordana przeczytałem, czy to polskie czy angielskie wersje.
--
akurat tego to przeczytałem jedną część, bo no cóż, raczej czytanie o dwóch chłopach jeszcze, którzy są parą mi nie leży sorry.
Previous
8 / 8