hmm
Skoro brak odzewu, Pates, to chyba nikt. Ja natomiast mam inne pytanie: co sądzicie na temat serii "Magnus Chase i bogowie Asgardu"? Osobiście czytam trzecią część, więc chętnie bym z kimś podyskutowała. :)
Mi się ogólnie podoba, ale trochę, przynajmniej na początku, zszokowała mnie postać Alex.
To mi wygląda trochę na pisanie pod publikę niestety, wiesz, na zasadzie, że taka jest moda, więc Rick za nią poszedł, ale oddaję tej serii to, że ogólny klimat i poczucie humoru jest takie samo jak zawsze, no i cieszę się, że główni bohaterowie jak na razie nie zginęli, na przykład, chyba moja ulubiona, Samira. :D
a i wrażenia po nim, no nawet nawet ale mogło być lepiej. Mimo wszystko cała przepowiedmia z 2 części się że tak powiem nie wykożystała jeszcze
skoro ma trzecią, to pewnie ma i dwie poprzednie, więc patesie jak byś mógl to wrzuć gdzieś na pliki udostępnione czy coś.