daszekmdn #1 · 2021-05-22 14:16 5 likes Chciałbym czasem ustawić sobie powiadomienie o tym, gdy ktoś pojawi się online, by np się z nim skontaktować, wszak jest teraz moduł konferencji.
nuno69 #3 · 2021-05-23 14:47 1 likes Julitka loguje się, Julitka wylogowuje się, pod warunkiem oczywiście, że ma cie się wzajem w kontaktach.