Witajcie.
Wątek początkowo zawierał pytanie, ale rozwiązanie odnalazłem więc dzielę sie nim z Wami.
Jeśli tak jak ja potrzebujecie hostingu za free i wybierzecie profreehost.com, żeby dostać się do FTP będzie wam potrzebne hasło z C panelu, którego nie znacie.
Z maila kopiujecie nazwę użytkownika, którą otrzymacie, wylogowujecie się klikając na niezaetykietowany link.
Są tam 2 niezaetykietowane linki, wy wybieracie drugi. Dla upewnienia możecie skopiować adres i sprawdzić czy zawarte jest w nim słowo signout.
Wyświetla wam się następnie VP login, czyli panel logowania.
Klikacie w opcję lost password a następnie w pierwsze pole wklejacie przyznaną Wam nazwę użytkownika z maila a w drugie adres email. Klikacie na odpowiedni przycisk i czekacie na Mail. Warto sprawdzić folder spam, jeśli w głównym katalogu odebranych wiadomości nie ma waszego nowego hasła. Sami autorzy rekomendują sprawdzenie.
Wątek początkowo zawierał pytanie, ale rozwiązanie odnalazłem więc dzielę sie nim z Wami.
Jeśli tak jak ja potrzebujecie hostingu za free i wybierzecie profreehost.com, żeby dostać się do FTP będzie wam potrzebne hasło z C panelu, którego nie znacie.
Z maila kopiujecie nazwę użytkownika, którą otrzymacie, wylogowujecie się klikając na niezaetykietowany link.
Są tam 2 niezaetykietowane linki, wy wybieracie drugi. Dla upewnienia możecie skopiować adres i sprawdzić czy zawarte jest w nim słowo signout.
Wyświetla wam się następnie VP login, czyli panel logowania.
Klikacie w opcję lost password a następnie w pierwsze pole wklejacie przyznaną Wam nazwę użytkownika z maila a w drugie adres email. Klikacie na odpowiedni przycisk i czekacie na Mail. Warto sprawdzić folder spam, jeśli w głównym katalogu odebranych wiadomości nie ma waszego nowego hasła. Sami autorzy rekomendują sprawdzenie.