Forum

Crimson splash, czyli Redspot i Firefight w jednym.

Archiwalne

1 / 2 Next

daszekmdn

#1 ·

Przed momentem wpadła mi w ręce gra Crimson splash napisana przez Tunmi13 i BrailleScreen.
Z tego co zauważyłem, i co piszą twórcy nie jest to chyba klon, ale do kodu nie zaglądałem. Ukradzionych dźwięków też chyba nie jest wiele więc postanowiłem daćszansę chociaż brak obecności gry na forum AudioGames jest niepokojący.
Ktoś chętny na testy dziś wieczorem?
Gra pozwala na tworzenie baz niczym Redspot, pojazdów i ma dobre pingi w PL.
Itemy skopiowane częściowo z Redspota, np Bullet bomb czy Motion bomb, ale twórcy przyznają się otwarcie do wykorzystania pomysłów z tych gier. W końcu wielu osobom ich brakuje.
Link:
http://tunmi13.ddns.net/projects/cs.zip
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

denis333

#2 ·

gry zapewne nie ma na ag, bo tummi13 kiedyś stwerdził, iż nie życzy sobie publikowania swoich eghm eghm. Produkcji na audiogames.net

nuno69

#3 ·

1 likes
Nie zamierzam w to grać...
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

balteam

#4 ·

Jak rozumiem myszką nie da się grać?
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

daszekmdn

#5 ·

Jakieś funkcje dla myszki podobno są, ale co i jak to nie wiem.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#6 ·

Skąt ty to, tak btw?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

balteam

#7 ·

no to można zgadać sięjak ta myszka jest.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mateponczas

#8 ·

Ja jestem chętny, tylko musiałbyś mi pokazać, jak w tę grę się gra.

balteam

#9 ·

Pobrane, moim zdaniem to dno będzie, nc mi nie działa ze strzałek, ping sprawdzam to tylko pinguje, także nie pogram sobie.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mojsior

#10 ·

1 likes
to będzie gra która padnie tak samo jak padają ine gry tego typu, ja tego nawet nie pobieram

balteam

#11 ·

Niestety bazy sprawią, że zbierze się ekipa i nikt pewnie ich nie pokona, to tak jak by w rtr ktoś cały dzień hp zbierał i miał z 5 tysi i by walczył przeciwko innym.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

nuno69

#12 ·

1 likes
Jako administrator powinienem stać na straży dobrego imienia młodych, aspirujących deweloperów ETC ETC ETC ale tak ciężko się z Wami nie zgodzić...
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

violinist

#13 ·

o kurde! moje bazusieczki! lece pędzę sprawdzać! :)

martinus

#14 ·

gra jest świetna, sound design mi się bardzo podoba.
May the force be with you!

kacperkreft

#15 ·

Gra nie działa. Chyba upadła szybciej, niż każdy myślał.
Jak zakładam konto to występuje błąd łączenia z jakąś tam stroną.
hmm

martinus

#16 ·

dzisiaj jak grałem to jeszcze działała. serwermusialł się wysypać
May the force be with you!

patras

#17 ·

3 likes
te wszystkie klony w końcu padną btw

daszekmdn

#18 ·

1 likes
Akurat CS to nie klon.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

martinus

#19 ·

Nie, cs to nie klon. Bo w readme tak było powiedziane, ciekawe, czy już działa.
May the force be with you!

pates

#20 ·

Ja też mogę w readme napisać, że coś nie jest klonem
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.
1 / 2 Next