3 likes
Hej,
obecnie we wiadomościach jak zjedziemy na sam dół mamy coś takiego jak pokaż starsze. Ładuje to ileśtam wiadomości starszych.
A co jak mam tysiąc pięćset sto dziewięćset wiadomości z danym użytkownikiem i chcę wyświetlić najstarsze? Muszę ciągle i ciągle klikać pokaż starsze aż do znudzenia. Mam przykładowo chyba 12 tysięcy wiadomości z pewnym użytkownikiem, a chcę zobaczyć najstarsze.
obecnie we wiadomościach jak zjedziemy na sam dół mamy coś takiego jak pokaż starsze. Ładuje to ileśtam wiadomości starszych.
A co jak mam tysiąc pięćset sto dziewięćset wiadomości z danym użytkownikiem i chcę wyświetlić najstarsze? Muszę ciągle i ciągle klikać pokaż starsze aż do znudzenia. Mam przykładowo chyba 12 tysięcy wiadomości z pewnym użytkownikiem, a chcę zobaczyć najstarsze.