Załóżmy, że chciałbym na konferencjach zrobić podcast z gośćmi. Tworzę pokój, zapraszam ludzi, podcast trwa i... bim bam, wiadomość prywatna. Poszło do podcasta, bo nagrywa się wszystko. Można co prawda nagrać konferencję do pliku, gorzej jednak z ewentualnymi audycjami na żywo. Wtedy nie ma przebacz i bezwzględnie trzeba dźwięki wyłączać, co też nie zaqwsze jest super. Idealne wydawałoby się wypuszczenie konferencji na osobną kartę. W ten sposób mam zarówno dźwięki jjak i porządek na streamie.
Szepty mogłyby służyć albo jako wewnętrzna komuinikacja, która ma nie iść na stream, bo np. gość mówi, że musi za potrzebą i prowadzący powinien parę minut pogadać albo jeśli kto inny prowadzi, kto inny realizuje można się porozumiewać w sprawach technicznych również po za anteną. Sprawiłoby to, że tego typu działania mogłyby być przeprowadzane baaardzoo sprawnie. Oczywiście wymagać to będzie najprawdopodobniej posiadania miksera, ale z drugiej strony skoro ktoś taki sprzęt posiada, niech ma narzędzia do lepszego wykorzystania sprzętu.
Szepty mogłyby służyć albo jako wewnętrzna komuinikacja, która ma nie iść na stream, bo np. gość mówi, że musi za potrzebą i prowadzący powinien parę minut pogadać albo jeśli kto inny prowadzi, kto inny realizuje można się porozumiewać w sprawach technicznych również po za anteną. Sprawiłoby to, że tego typu działania mogłyby być przeprowadzane baaardzoo sprawnie. Oczywiście wymagać to będzie najprawdopodobniej posiadania miksera, ale z drugiej strony skoro ktoś taki sprzęt posiada, niech ma narzędzia do lepszego wykorzystania sprzętu.