11 likes
Wpadłem na taki pomysł, żeby w pakiecie audiofil chociaż jak nie za free dać możliwość przypisania dzwonka do konkretnej osoby dzwoniącej. Czyli jak dzwoni do nas osoba X jest inna melodyjka, osoba Y jeszcze inna etc.