Wyobraźmy sobie sytuaję, że piszę jeden post. Po kolku minutach przypominam sobie coś, więc dopisuję drugi. Posty pisane w jakimś odstępie czasu powinny być łączone w jeden.
masz od tego edytuj post, no i jak ktoś pisał, wszzystko zależy od grupy, w jednych mogło by to być fajne, ale w innych ni, bo specjalnie ktoś chce pisać w innym poście, więc bardzo na nie.
Moderator pownien mieć możliwość łączenia postów, ktoś napisze postpod postem, niejednokrotnie kilka postów, moderator powinien mieć możliwość ich połączenia.