Previous
2 / 2
"Taniec" z "Muzyki" powędrował na forum "Film, telewizja..."
1 likes
Wątek "Jeszcze raz poszukuję dyskografii" został usunięty, a jego treść przeniesiona do wątku "Zespół poszukiwany".
1 likes
Wątek "Kevin sam w domu z audiodeskrypcją poszukuję" został usunięty, ponieważ pytanie o ten film pojawiło się już gdzie indziej, autor prośby odszedł z Eltena, a poza tym na poszukiwanie filmów jest osobny wątek, a w takiej formie, w jakiej prośba została napisana, nie można jej było do niego przenieść.
2 likes
Treść wątku "Kto mi powie co to jest" została przeniesiona do wątku "Piosenka poszukiwana". @Gumeczka3, bądź uprzejma czytać forum i sprawdzać, czy nie istnieje już wątek o tematyce, która Cię interesuje.
2 likes
Wątek "XI Festiwal Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych,..." od teraz w naszym archiwum.
2 likes
Wpisy z wątku "Seria Harrego Pottera" zostały przeniesione do "Poszukuję książki", ponieważ ten wątek służy do zamieszczania tego typu próśb.
1 likes
Offtop z wątku "Nostalgicznie" został przeniesiony do nowego wątku "Muzyczne wtopy".
2 likes
Wątek "Gdzie to przepadło?" został oddany grupie "Radio" na prośbę jej administratora.
2 likes
Treść wątku "Pomocy" została przeniesiona do wątku "Poszukuję książki". Moderatorska prośba jest taka, by kolejne tego typu kwestie zamieszczać tam, gdzie jest dla nich miejsce, czyli w wątkach "Piosenka poszukiwana", "Poszukuję książki" itd. Są przypięte na samej górze każdego tematycznego forum, zatem znalezienie ich nie powinno żadnemu użytkownikowi sprawić kłopotu.
Edited
Wątek "Keyboard Yamaha PSRS-910" z uwagi na swoją ewidentnie techniczną treść trafił do grupy "Dźwiękownia".
1 likes
Rozstaliśmy się, mili moi, z wątkiem "Rmf Classic.pls". ZNajdziecie go od pięciu minut w grupie "Radio", o ile administracja tejże nie uzna, że trzeba go scalić z jakimś innym.
2 likes
Z wątku "Lady Pank" usunięte zostały 2 wpisy użytkownika lalar123 z uwagi na brak powiązania z tematem oraz spamerski charakter.
Wątek "Muzyczne wspomnienia" usunęłam, a jego treść przeniosłam do istniejącego już przeciez, choć niestety zapomnianego wątku "Nostalgicznie". I przy okazji zapraszam do zasilania tegoż, żeby znów nie został zapomniany. :)
Previous
2 / 2