Forum

Rosemary's Fate - nowa gra Audio

Archiwalne

majlo17

#1 ·

Hej przyjaciele.
Powstaje Pierwsza w Polsce gra dla osób niewidomych ale również i tych widzących. Dźwięki wykorzystane w Rosemary’s Fate nagrano w Owińskach.
Jesteśmy polskim studiem Game Them Same i postanowiliśmy stworzyć pierwszą grę audio w Polsce - Rosemary's Fate.
Czym jest Rosemary's fate? Załóżcie słuchawki (wymagany aspekt) i przenieście się w świat naszej gry.
Cutscena z gry:
https://www.youtube.com/watch?v=HZMGq4zsQEg

Mały gameplay z gry:

https://www.youtube.com/watch?v=qUFebhil8Pc

Jeśli zaciekawił was temat prosimy o subskrypcje na naszym kanale yt oraz śledzenie naszego fanpage. Dzięki nim bedziemy mogli dotrzeć do większej ilości ludzi!! :)

www.facebook.com/RosemarysFate

Pozdrawiam Michał Ratkowski
Game The Same

nuno69

#2 ·

Elten nie jest chyba najlepszym miejscem do promocji takich rzecz. Czy dotarliściejuż na "audiogames.net"?
Zdaje się, że już gdzieś Was tam widziałem ale głowy nie dam.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

djsenter

#3 ·

Chciałbym zauważyć, że wątek o tej grze już istnieje, a też gra jest w trakcie tworzenia, więc nie powinna być na tym forum.
Senter San

exterminator

#4 ·

asz mi ręce opadają. taki hłam że ja pier.... bez komentarza. Z resztą na forum audiogames już moją pozytywną opińję napisałem hehe.
Time to exterminate.

nuno69

#5 ·

Chciałbym zauważyć, że ów wątek ni dotyczy sposobu pisania innych użytkownikó, toteż post użytkownika @Mateponczas zostaje usunięty
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Adasadula

#6 ·

1 likes
Jaka pierwsza gra. Było klango. Był labirynt. Było serce zimy.

Kosa12

#7 ·

Tu chodzi o to, że jest to gra wideo, która pokazuje jakosoba niewidoma sobie się poruszai jest w tej grze dźwięk przestrzenny.
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

patras

#8 ·

2 likes
i tak jest ujowa imo

pates

#9 ·

2 likes
Ta gra ma tylko jedną dobrą cechę. Można się z niej pośmiać.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

mojsior

#10 ·

1 likes
no faktycznie jak tak poruszają się osoby niewiedome jak w tej grze, to ja jestem chyba okazem zdrowia i w pełni widzę
-- (Kosa12):
Tu chodzi o to, że jest to gra wideo, która pokazuje jakosoba niewidoma sobie się poruszai jest w tej grze dźwięk przestrzenny.

--

zywek

#11 ·

4 likes
Jesteście beznadziejni generalnie rzecz ujmując. Zgłaszać do supportu albo usiąść i napisać coś samemu, banda roszczeniowych idiotów.

mojsior

#12 ·

A właśnie że zgłaszane było na szczęście mają w planach wydać kontynuację, zobaczymy.
Planuj,ę zrecenzować tą grę nie wiem jeszcze kiedy na bloga eltenowego, jak również podeślę to twórcom.
Poza tym żywku pragnę ci przypomnieć że była audycja o rosemarys fate w tyflopodcaście, gdzye były poruszane wady tej gry.
A to nie jest roszczeniowość tylko dość łagodne powiedzenie prawdy tego co myślę o tej grze.

papierek

#13 ·

3 likes
To żywku, że samemu się nie umie, albo nie chce nic napisać nie oznacza, że nie można skrytykować jakiegoś barahła. A o ile to prawda, że tyle poszło hajsu na ten projekt, co poszło to poziom tej gry jest śmieszny.
po co mi sygnatura?

balteam

#14 ·

Podobno nieprawda, Nuno gdzieśp isał potem.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

lalar123

#15 ·

1 likes
Jedyne co w tej grze mnie się nie podoba to łażenie bohatera. I sam system nawigacji. Reszta jest ok. Oni przynajmniej zrealizowali swój pomysł nie to co oszuści z polski pokroju simplito mythril games etc. Taaak zrobimy klijent mudowy do klango taak będziemy tworzyli nadal gry dla niewidomych. A mistrz gry nie ujżał pełnej wersji nigdy. To samo kosmiczne lotki.
Cholerne wstrętne sample w suno!

exterminator

#16 ·

1 likes
Taaak! Będzie ognie rewiny! taaak! Serce zimy część druga już w krudce!