Hej! W każdym Screenreaderze, JAWS, ZDSR znajduje się funkcja, dziekiktórej możemy sprawdzić na jakim procesie aktualnie jesteśmy, np elten.exe i podaje nam ścieżkę dostępu, id procesu itd. Dałoby się coś takiego w nvda wprowadzić?
To są informacje dla deweloperów, a co dotyczy twojego tonu wypowiedzi, daruj go sobie. Nikt nie zasługuje takiego traktowania. -- (nuno69): INS+CTRL+F1, wielcy fani NVDY :)
--Cytat (nuno69): INS+CTRL+F1, wielcy fani NVDY :)
--Koniec cytatu Jeśli nie zauważyłeś to nie do końca podaje to właściwy proces, wciśnij sobie ten skrót przy uruchomionym Eltenie i co usłyszysz? Usłyszysz, że elten.exe jest uruchomiony, uruchom menadżera zadań i znajdź proces elten.exe No i jak napisał DJ Graco domyśł się z tej informacji ścieżki tegoż procesu elten.exe
PRocess elten.exe faktycznie istnieje. Sprawdź to wpisując w cmd taskkill /f /IM elten.exe A że menedżer zadań jest niedorobiony to nie jest wina deweloperow NVDA.
A taka sugestia, bo jednokrotne wciśnięcie powoduje odczytanie ścieżki, użycia procesora i RAMu, a dwukrotne kopiuje do schowka, ale tylko ścieżkę, nie mogłoby kopiować wszytkich tych informacji?
Może,oczywiścienie wiem nailetomożliwe jakiś skrótktóry podawałby proces, któy aktualnie używa najwięcej procesora i RAM, to mogłoby być przy tym samym, ale np. trzykrotne wciśnięcie, lub tu przy wciskaniu skrótu podawałby użycie przez bieżący program/proces, ale dodatkowo byłaby informacja o procesie używającym aktualnie najwięcej i podana wartość ile.