No to może na mnie kolej trochę tego będzie i zapowiadam że nie będą to tylko gry audio jednak mój wpis
nieco podziele
gry audio.
Sound rts strategia czasu rzeczywistego gra wzorowana na minecrafcie kiedyś dużo grałem teraz już praktycznie
w ogóle
top speed gra wyścigowa grałem i czasem zagram gra taka sobie, razi brak realistycznych dźwięków no i
zawodny algorytm samej gry
Treasure hunt gra od bpc programs, przygodowy fps historia dość ciekawa lecz wykonanie gry denne, dodatkowo
jest bardzo krutka i już oficjalnie nie można jej pobrać a nawet kupić.
Grizzly gulch western extravaganza grałem swego czasu w to to przygodówka od nieistniejącej już firmy
bavisoft, bardzo ciekawa i jak na rok 2000 całkiem przyzwoicie wykonana pod względem mechaniki jak i
udźwiękowienia.
Chillingham to przygodówka od tych samych twórców, która miała doczekać się kontynuacji czyli sequela
niestety firma upadła i już nic się nie da zrobić, ale gra przyzwoita z całkiem niezłymi zagadkami do
rozwiązania, voice acting bardzo wysoki i mechanika gry podobna do poprzedniego ich tytułu
terraformers futurystyczna strzelanka akcji dziejąca się gdzieś w odrębnej galaktyce, grałem, bardzo
fajnie zrobiona gra, to pierwszy tytuł w początkach rynku gier audio w którym została podjęta próba implementacji
dźwięku 3d oraz grafiki, uwaga, gra z płatnej stała się darmow. Pobierając odpowiedni plik można grę
zarejestrować, myślę że mogę ją polecić nie jako grę bo jest dość krótka lecz jako ciekawy experyment
historyczny
superliam grałem. To sidescroller stworzony przez firme l-works, gra przeciętna, zabijanie wrogów mnie
irytuje to znaczy im szybciej wciśniemy spację tym lepiej, ponadto brak platformowych elementów sprawia,
że gra po jednym przejściu nie zachęca do powrotu. Grywałem już w lepse rzeczy.
Q9 to scrolowana bijatyka 2d od szweckiego programisty pod szyldem Blastbay studios, w której musimy
pomóc naszemu kosmicie dostać się na statek przemierzając nim przez cztery światy zabijając zwierzęta,
skacząc prez przepaście, zbierając przedmioty. Muszę powiedzieć że grałem w to wiele razy, gra w porównaniu
do superliama nie oferuje nam lepszej mechaniki, ale za to udźwiękowienie jest w porządku, no i wrogowie
i sposób ich zachowania nie jest tak sztywny i przewidywalny jak w superliamie, gdzie tam można się było
niektórych sytuacji wyuczyć na pamięć.
Shades of doom grałem, o zgrozo
Nie, nie myślciesobie że to gra z gatunku horror, to strzelanka poniekąd wzorowana historią na starym
klasyku gier video z lat 90 czyli doom. Gra jest przeraźliwie nudna, banalna, a przedewszystkim posiada
okropnie brzmiące dźwięki, jedno nie to jest najgorsze.
Wszystkie dźwięki jakie tam są zostały bezczelnie ukradione z gier video, na przykład dźwięk jednego
z potworów został żywcem wyjęty z gry Nightmare creatures, znanego fpsa z lat 90, można to śmiło sprawdzić,
youtube jest tego najlepsym dowodem, i nietylko ten dźwięk pochodzi z tej gry.
Ja tam jeszcze wycziłem tytuły z innych gier.
Seria bokurano, grałem i grać będę, najlepsza seria rpg w jakie grałem.
Shaqdowrine, ta sama sytuacja jak w poprzednim wpisie.
No w tej kategorii mógłbym się jeszcze ropisywać na temat tego w co głrałem ale mogło by to sporo miejsca
zająć i nie wiem czy elten by to pretrawił, ale sporo tego jeszcze jest, bo trochę się nagrałem gry audio
prezte systkie lata.
Gry wideo.
Shank- scrollowana bijatyka 2d, bardzo brutalna, wulgarna w komiksowanej oprawia, krew lejąca się na
potęgę. Grałem i zamierzam wracać do tej gry, bardzo ciekawa bijatyka platformowe, wspaniale zrobiona
pod względem fabularnym jak również dźwiękowym. Jest dla nas grywalna, ukończyłem ją na poziomie normal
oraz hard.
Skullgirls bijatyka w klimacie mangi dostępna na platforme steam, grałem i gram nadal.
Uwaga gra jest w pełnie dostępna co znaczy że posiada zaimplementowane wsparcie dla czytników ekranuu,
niestety nie ma co mówić o pobieraniu nielegalnych kopii tejże gry.
Jeżeli chcecie by była w pełni dostępna musicie ją kupić.
Sacretcitadel tochodzona platformówka rpg grywalna aczkolwiek możemy miećproblemz nowym ekwipunkiem,
ponieważ jest przedstawiony w sposób grficzny, grałem, gra taka sobie, niepowala na kolana, ale przynajmniej
fabuła jest w miare ciekawa.
Serie mortal kombat, oraz street figher, grałem i gram, to bijatyki 1 na 1.
Karateka, również bijatyka 1 na 1, grałem i gram.