Hej władcy! Zapraszam do gry warsim jest to świetna tekstowa gra z dźwiękami gdzie zarządzamy królestwem, gra z mnustwem kontentu jest to bardzo ciekawa strategia. Gra jest płatna, można ją kupić na steamie bądź gogu. Zapraszam do grania bo warto.
Mnie ta gra urzekła, że w końcu to my tworzymy historię, a jednocześnie w niej jak by uczestniczymy. To od nas w większości przypadków zależy, kiedy gra się skończy. A nie od ciągniętej historii. Takie coś lubię.
1. nie na gogu tylko na itch.io 2 tamta wersja to była ostatnia darmowa wersja ktura wyszła! 3 Można kłupić za około 7 dolarów! https://huw2k8.itch.io/warsim
taka porada, wyłączcie aski w opcjach, to zdecydowanie pomaga. Bardzo jestem ciekawy, kiedy ta gra wyjdzie z fazy tak zwanego wczesnego dostępu. Ostatnio ten gość od warsima zrobił się aktywny zwłaszcza na forum audiogames, więc kto wię czy za niedługo to nie wyjdzie z bety.