Eh w tej grze jeszcze muszą balans duużo poprawić.
Jak padniesz i ktoś ze snajperki celuje, ma zasięg 700 kroków, także możesz padać i padać jak dobry gracz celuje, na 60 kroków jestem gdzieś lekko powyżej słabych graczy, ale nie jesszcze wśród tych najlepszych, ale jak padłem rano, tak jak wchodze to ktoś ze snajpery mnie zdejmuje i tyle zabawy, oczywiście staram się skakać, unikać itd.
No i kolejny problem, jak padniesz i jeszcze ci kasy zbraknie to jesteś 100 lat za murzynami i praktycznie trochę lepszego gracza nie zabijesz z nendznej broni...
Jak padniesz i ktoś ze snajperki celuje, ma zasięg 700 kroków, także możesz padać i padać jak dobry gracz celuje, na 60 kroków jestem gdzieś lekko powyżej słabych graczy, ale nie jesszcze wśród tych najlepszych, ale jak padłem rano, tak jak wchodze to ktoś ze snajpery mnie zdejmuje i tyle zabawy, oczywiście staram się skakać, unikać itd.
No i kolejny problem, jak padniesz i jeszcze ci kasy zbraknie to jesteś 100 lat za murzynami i praktycznie trochę lepszego gracza nie zabijesz z nendznej broni...