No to jeśli nie w magicznej wieży to na prawdę nie wiem gdzie, nigdy magiem nie grałem, ale ja bym tam jednak poszukał
A jak zresetuję postać to mogę wybrać nową, czy zostanie ta sama, tyle, że z usuniętymi wynikami?
Dzięki. Chyba tak zrobię bo jestem kilka dni tylko, jako elf mag.
trzeba pamiętać, że jak zresetujesz to tracisz zgromadzoną energię, więc potem musisz czekać kilka godzin na regenerację
Hej! A czy nie macie problemu z interfejsem? Zarejestrowałem się tam i ogólnie wszystko się dość dobrze prezentuje, ale klikania tam tyle, że klękajta narody... Macie jakiś schemat wypracowany na prowadzenie rozgrywki mechanicznej i fabularnej tak, by nie siedzieć przy tym całymi dniami?
"Uniwersalny" był człowiek, o ile dobrze pamiętam. :) Trzeba jednak się pogodzić z faktem, że nie można być "orzełem" ze wszystkiego, więc na coś trzeba się zdecydować. :)
Co do różdżki: nie wiem, jak to dziś wygląda, bo grałem w takie gry dawno temu, ale jako osoba widząca. Zasadniczo to kostury bywają synonimami różdżek. :)
yba tak zrobię bo jestem kWilka dni tylko, jako elf mag.
--
Co do różdżki: nie wiem, jak to dziś wygląda, bo grałem w takie gry dawno temu, ale jako osoba widząca. Zasadniczo to kostury bywają synonimami różdżek. :)
yba tak zrobię bo jestem kWilka dni tylko, jako elf mag.
--
Witam
od dwóch dni gram w grę. Mam pytanie czy eliksirami morzna zwiększyć swoją energie?
W ajki sposób zwiększyać swój poziom?
W jaki sposób mogę wykupić licencjie na chowańce? Dodam iż kupiłem wierze.
Co to jest nutria lub waluta do kupienia licencji?
Jak ją kupić / wyprudokować?
Pozdrawiam graczy
od dwóch dni gram w grę. Mam pytanie czy eliksirami morzna zwiększyć swoją energie?
W ajki sposób zwiększyać swój poziom?
W jaki sposób mogę wykupić licencjie na chowańce? Dodam iż kupiłem wierze.
Co to jest nutria lub waluta do kupienia licencji?
Jak ją kupić / wyprudokować?
Pozdrawiam graczy
Nie nie można. Energi każdy ma tyle samo, na tym to polega, żeby jak najlepiej ją wykorzystywać i nie marnować.
Im szybciej wbijasz lvl tym szybciej zwiększa ci się przyrost energi
Im szybciej wbijasz lvl tym szybciej zwiększa ci się przyrost energi
Edited
Nie wiem co to jest wierza ele licencje na chowańce wykupujesz w polanie chowańców. Nutari to roślina, ale albo bawisz się w zwierzaki albo w roślinki, zdecyduj się.
A poziom zwiększasz w zależności od tego czym się zajmujesz. Walcząć, rozmnażając zwierzaki, hodując roślinki, robiąc eliksyry, wydobując węgiel, kując zbroję.
A poziom zwiększasz w zależności od tego czym się zajmujesz. Walcząć, rozmnażając zwierzaki, hodując roślinki, robiąc eliksyry, wydobując węgiel, kując zbroję.
Witam
dziękuje za załącznik.
Gdy chce kupić licencjie mam taki komunikat?
Licencja kosztuje 2000 sztuk złota oraz 20 sztuk mithrilu, których akurat nie posiadasz.
dziękuje za załącznik.
Gdy chce kupić licencjie mam taki komunikat?
Licencja kosztuje 2000 sztuk złota oraz 20 sztuk mithrilu, których akurat nie posiadasz.
No to trzeba zdobyć, to chyba oczywiste. Możesz kupić, na start masz 5 ka złota i 20 sztuk mithrilu. Poza tym są klany, unia amoriońska zazwyczaj wszystkich przyjmuje, pewnie ci pomogą na start.
Jak się poruszacie po interfejsie? Kurde, strasznie dużo tam klikania jest, niestety. Widziałem, że jakieś skróty można ustawić (podręczna lista kilku lokacji na liście), ale mi się deaktywuje cały czas. Da się na stronce szybko i praktycznie poruszać?