Witam. Wyszła nowa gra chińska bazująca na książce wu cheng ena wędrówka na zachód. Klawiszologii wam nie podam bo sam wielu żeczy jescze nie wiem. Przypomina to mechanikę z 1942 ale jest jeden problem. Nie wiem jak zmieniać postaci. Bo niby mam sun wu konga ale gada mi że blablabla sangatang cy jak on tam się zwie nie jest przeniesiony poza czasem i nie może być użyty do walki. To się pojawia jak chce ustawić małpiego króla. No dziwne tyle powiem. ale gra wydaje się obiecująca. tylko jest ten problem właśnie. Oraz to jak używać umiejętności danej osoby. Niby jest guide ale tam jest tylko jak i gdzie dojść by się znaleźć tu albo mniu by zakończyć poziom. a oto link.https://drive.google.com/uc?id=1ux5T_hB… t = pobierz Pozdrawiam. Gra wydaje mi się ciekawa.
No to ja nie wiem. Poza tym gra nie wiem czy ja coś źle robię czy to jest jakieś dziwne co ma znaczyć tekst. Tan zan tank its out of time. Po za czasem? Może jeszcze poza przestrzenią. Są w tym samym miejscu a nie mogę przestawić postaci. grrr 1942 miało fajniejsszą mechanikę od tej gry. O wiele fajniejszą.