ja też na nie czekam.
A co mi tam... Kompromitację czas zacząć!
https://yadi.sk/d/7DTRnUKburwqpg
https://yadi.sk/d/7DTRnUKburwqpg
ah nie rozumiem tego fenomenu przechodzenia gier na spoilach no ale może ja jestem jakiś dziwny
bo generalnie zauważyłem że jak są takie antyludzko trudne lokacje jak piwnica to powinniśmy o takich lokacjach chodzić jak najwolniej, żeby wysłyszeć wszelakie przejścia.
To się przydaje też w innych miejscówkach wtedy kiedy chcemy znajdować ukryte przejścia.
Czasem jak chodzimy za szybko gra niezabardzo radzi sobie z renderowaniem map przez co niezawsze te przejścia wysłyszymy jak to tu powiedziałeś ładnie.
To się przydaje też w innych miejscówkach wtedy kiedy chcemy znajdować ukryte przejścia.
Czasem jak chodzimy za szybko gra niezabardzo radzi sobie z renderowaniem map przez co niezawsze te przejścia wysłyszymy jak to tu powiedziałeś ładnie.
No tak, masz rację. Ale fire tower jest jeszcze gorsza, a ja nie miałem jeszcze jak levele wbijałem lilia's jump has extendet.
Etam, tu nie ma żadnego renderowania. :D
Po prostu jak szybko się biega to bardzo łatwo pominąć bardzo wąziutkie przesmyki.
Po prostu jak szybko się biega to bardzo łatwo pominąć bardzo wąziutkie przesmyki.
A ktoś wie o co chodzi z tym secret mode
a to szkoda
W ogule to ja nie wiem dlaczego nam stamine zabiera sam z siebie przyspieszając, dziwne to jakieś.
--Cytat (mojsior):
ah nie rozumiem tego fenomenu przechodzenia gier na spoilach no ale może ja jestem jakiś dziwny
--Koniec cytatu
dokładnie co to za przyjemność jak ktoś zrobi to za ciebie żadna