Forum

You Tube i Youtube Plus, czyli darmowy klient do przeglądania tego serwisu dla osób niewidomych

!Archiwum

Poprzednia 2 / 2

nuno69

#21 ·

1 likes
Caliope szczreze mowiac nie polecam. Program jest strasznie powolny jak na odtwarzacz.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

lalar123

#22 ·

@nuno69 ten youtube jest jeszcze gorszy cannnot open this video cann not open can not open jeno to tylko słyszę. Tego nie może otworzyć, tamtego nie może rószyć a temu nie wolno pierdzieć. Sorry. Ale pontes jest lepszy. Dajesz mu link i zapiernicza. Nie to co ten program od tego rosjanina. Był update, myślę super. Zmieni to. A gdzie tam.
Cholerne wstrętne sample w suno!
Poprzednia 2 / 2