Hej Iskierko. Witam Ciebie również i pozdrawiam. Też mam taką nadzieję że tutaj będzie miło.
Witaj Rafale. Mam na imię Jakub. Uwielbiam słuchowiska i z tąd moje pytanie. Czy twoich słuchowisk da
się gdzieś posłuchać, z kąś pobrać? Pozdrawiam--Cytat (rafalko112:
Witam. Mam naimię rafał. Niektóży naklango mnieznają. Interesuję sie: Muzyką tworzeniem własnych słuchowisk informatyką i książkami fantasy. Oraz lubie pisać fanfiction. Pozdrawiam
07.11.2014 13:31
18/85.delline(3)
) -- Koniec Cytatu
się gdzieś posłuchać, z kąś pobrać? Pozdrawiam--Cytat (rafalko112:
Witam. Mam naimię rafał. Niektóży naklango mnieznają. Interesuję sie: Muzyką tworzeniem własnych słuchowisk informatyką i książkami fantasy. Oraz lubie pisać fanfiction. Pozdrawiam
07.11.2014 13:31
18/85.delline(3)
) -- Koniec Cytatu
Tak, hostuje on stronę u mnie na http://dash.nvps.pl
jeśli chcesz znaleźdź to szukasz linku katalog stron itd ale jest prosciej jesli nie zmienilem mu adresu
przez ostatni czas
http://dash.nvps.pl/rafal
jeśli chcesz znaleźdź to szukasz linku katalog stron itd ale jest prosciej jesli nie zmienilem mu adresu
przez ostatni czas
http://dash.nvps.pl/rafal
Cześć Nazywam się Krzysztof Przystupa Znany jako longshoot mam 16 lat, mieszkam w Birmingham w Angli.
Interesuje się KOmputerami, Muzyką lubię śpiewać rapować itd. Jeśli ktoś chce się zemną zkontaktować
to pisać.
Interesuje się KOmputerami, Muzyką lubię śpiewać rapować itd. Jeśli ktoś chce się zemną zkontaktować
to pisać.
Pewnie o Niego. ieszkal w Pl ale... No, niech sie wypowie sam, bo ja nic tu wiecej nie powiem, ale po
prostu sie przeprowadzil.
prostu sie przeprowadzil.
Hej wszystkim.
Przyszedł czas, żebym i ja się tutaj wpisała.
Mam na imię Angelika, mam 21 lat. Z klango możecie mnie kojarzyć jako monikalisieckao2, ale to już nie
te czasy. :)
Moje zainteresowania to głównie muzyka, od celtic po rock, książki fantasy, na faktach, z okresu drugiej
wojny światowej, ale nie wszystkie, bo głównie z punktu widzenia dzieci. :) Sama również tworzę. Piszę
opowiadania, napisałam kilka dłuższych treści, ale mi się potraciły wraz z upadkiem dysku zewnętrznego,
niestety, nie wszystkie, ale moja seria o Belli Clarsing owszem. Poza tym śpiewam, z moich opowiadań
tworzę słuchowiska, gram trochę na pianinie... To chyba tyle. :)
Pozdrawiam.
P.S. O jakim filmie mówiliscie? Bo jakoś mi umknęło.
Przyszedł czas, żebym i ja się tutaj wpisała.
Mam na imię Angelika, mam 21 lat. Z klango możecie mnie kojarzyć jako monikalisieckao2, ale to już nie
te czasy. :)
Moje zainteresowania to głównie muzyka, od celtic po rock, książki fantasy, na faktach, z okresu drugiej
wojny światowej, ale nie wszystkie, bo głównie z punktu widzenia dzieci. :) Sama również tworzę. Piszę
opowiadania, napisałam kilka dłuższych treści, ale mi się potraciły wraz z upadkiem dysku zewnętrznego,
niestety, nie wszystkie, ale moja seria o Belli Clarsing owszem. Poza tym śpiewam, z moich opowiadań
tworzę słuchowiska, gram trochę na pianinie... To chyba tyle. :)
Pozdrawiam.
P.S. O jakim filmie mówiliscie? Bo jakoś mi umknęło.
Witajcie,
Za namowwą kolegi który z uporem okupuje klango, spróbowałem zainstalować eltena i jestem.
dashunt nie może byćznany z nikont. bo niebywałem zarejestrowany na klango.
Pochodzę z Olsztyna, mamlat, żonę 2 miłe córeczki, i podobnie jak nasza trójka jestem niewidomy. Mieszkam
w Poznaniu w jednym z akademikuw, pracuję i studiuję wieczorowo na uniwersytecie przyrodniczym w Poznaniu, a ponadto udzielam
się w gazecie wyborczej Poznań.
Moje zainteresowania to cbradia, mnasłuch na krótkofalowcach, harakterystyka łączności na wysokichpasmach
nadawania
Na imię mam karol.
Serdecznie pozdrawiam.
Pies
ubię
Ups!!!!! dopiero teraz widzę że urwało mi wiadomość a w jednym miejscu coś wyrzarło tekst.
Mam 40 lat. Imię to karol. a reszta jest powyżej.
Serdecznie pozdrawiam.
Pies
Za namowwą kolegi który z uporem okupuje klango, spróbowałem zainstalować eltena i jestem.
dashunt nie może byćznany z nikont. bo niebywałem zarejestrowany na klango.
Pochodzę z Olsztyna, mamlat, żonę 2 miłe córeczki, i podobnie jak nasza trójka jestem niewidomy. Mieszkam
w Poznaniu w jednym z akademikuw, pracuję i studiuję wieczorowo na uniwersytecie przyrodniczym w Poznaniu, a ponadto udzielam
się w gazecie wyborczej Poznań.
Moje zainteresowania to cbradia, mnasłuch na krótkofalowcach, harakterystyka łączności na wysokichpasmach
nadawania
Na imię mam karol.
Serdecznie pozdrawiam.
Pies
ubię
Ups!!!!! dopiero teraz widzę że urwało mi wiadomość a w jednym miejscu coś wyrzarło tekst.
Mam 40 lat. Imię to karol. a reszta jest powyżej.
Serdecznie pozdrawiam.
Pies
A dlaczego pies?
1 likes
Może tak lubi, może ma taką ksywkę, może lubi psy, może jest z policji czy to ważne?
1 likes
Witajcie, Hm, Dlaczego pies? Przez pewien czas gdy Miałem przyjemność prowadzić wykłady z ceramiki w
Niemczech, Jakoś tak się przyjęło że mówili na mnie słuchacze Właśnie der Hunt. A łącząc to z tym że
kocham psy, to też taka nazwa.
Cóż, po wykładach w Monachium, Hale i kilku innych miastach, gdy wruciłem do Polski i naszym ZKC się
zjawiłem i tu, dziwnym splotem wypadków zaczęto mówić na mnie pies.
Serdecznie pozdrawiam.
Pies.
P.S. To przypuszczenie
że może jestem policjantem no przyznam się, że rozśmieszyło mnie.
Niemczech, Jakoś tak się przyjęło że mówili na mnie słuchacze Właśnie der Hunt. A łącząc to z tym że
kocham psy, to też taka nazwa.
Cóż, po wykładach w Monachium, Hale i kilku innych miastach, gdy wruciłem do Polski i naszym ZKC się
zjawiłem i tu, dziwnym splotem wypadków zaczęto mówić na mnie pies.
Serdecznie pozdrawiam.
Pies.
P.S. To przypuszczenie
że może jestem policjantem no przyznam się, że rozśmieszyło mnie.
1 likes
Dałem tylko przykład, chociaż też o to chodziło by było śmiesznie. Jednak w dwóch przykładach miałem
rację.
rację.
ja jestem krime na klango znany jako plotek czy mikrofonik interesuje się informatyką dźwiękiem i troche
historią lubie streamować rapować i czasami coś montować
historią lubie streamować rapować i czasami coś montować
Cześć, nazywam się Łukasz. Interesuję sieę sportem, historią ,politykaą i literaturą.
Mi,ło Was poznać.
Mi,ło Was poznać.