Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 4 / 28 Next

gadzio

#61 ·

Hej Iskierko. Witam Ciebie również i pozdrawiam. Też mam taką nadzieję że tutaj będzie miło.
NACJONALIZM UCZY BYCIA DUMNYM Z RZECZY, KTÓRYCH SIĘ NIE ZROBIŁO I
NIENAWIŚCI DO LUDZI, KTÓRYCH SIĘ NIE SPOTKAŁo

kubarytm

#62 ·

Witaj Rafale. Mam na imię Jakub. Uwielbiam słuchowiska i z tąd moje pytanie. Czy twoich słuchowisk da
się gdzieś posłuchać, z kąś pobrać? Pozdrawiam--Cytat (rafalko112:
Witam. Mam naimię rafał. Niektóży naklango mnieznają. Interesuję sie: Muzyką tworzeniem własnych słuchowisk informatyką i książkami fantasy. Oraz lubie pisać fanfiction. Pozdrawiam

07.11.2014 13:31

18/85.delline(3)
) -- Koniec Cytatu

daszekmdn

#63 ·

Tak, hostuje on stronę u mnie na http://dash.nvps.pl
jeśli chcesz znaleźdź to szukasz linku katalog stron itd ale jest prosciej jesli nie zmienilem mu adresu
przez ostatni czas
http://dash.nvps.pl/rafal
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

longshoot

#64 ·

Cześć Nazywam się Krzysztof Przystupa Znany jako longshoot mam 16 lat, mieszkam w Birmingham w Angli.
Interesuje się KOmputerami, Muzyką lubię śpiewać rapować itd. Jeśli ktoś chce się zemną zkontaktować
to pisać.

misiek

#65 ·

Nazwisko mi znane, ale skoro mieszkasz w UK to pewnie nie o ciebie chodzi.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

zywek

#66 ·

Pewnie o Niego. ieszkal w Pl ale... No, niech sie wypowie sam, bo ja nic tu wiecej nie powiem, ale po
prostu sie przeprowadzil.

misiek

#67 ·

Nie napewno nie. Mi chodzi o Grześka nie o Krzyśka.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#68 ·

Edited
Grzesiek też ma tu konto.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

zywek

#69 ·

No, Grzesiek też w Anglii jest przecież.

Celtic1002

#70 ·

Hej wszystkim.
Przyszedł czas, żebym i ja się tutaj wpisała.
Mam na imię Angelika, mam 21 lat. Z klango możecie mnie kojarzyć jako monikalisieckao2, ale to już nie
te czasy. :)
Moje zainteresowania to głównie muzyka, od celtic po rock, książki fantasy, na faktach, z okresu drugiej
wojny światowej, ale nie wszystkie, bo głównie z punktu widzenia dzieci. :) Sama również tworzę. Piszę
opowiadania, napisałam kilka dłuższych treści, ale mi się potraciły wraz z upadkiem dysku zewnętrznego,
niestety, nie wszystkie, ale moja seria o Belli Clarsing owszem. Poza tym śpiewam, z moich opowiadań
tworzę słuchowiska, gram trochę na pianinie... To chyba tyle. :)
Pozdrawiam.

P.S. O jakim filmie mówiliscie? Bo jakoś mi umknęło.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

dashunt

#71 ·

Witajcie,
Za namowwą kolegi który z uporem okupuje klango, spróbowałem zainstalować eltena i jestem.
dashunt nie może byćznany z nikont. bo niebywałem zarejestrowany na klango.
Pochodzę z Olsztyna, mamlat, żonę 2 miłe córeczki, i podobnie jak nasza trójka jestem niewidomy. Mieszkam
w Poznaniu w jednym z akademikuw, pracuję i studiuję wieczorowo na uniwersytecie przyrodniczym w Poznaniu, a ponadto udzielam
się w gazecie wyborczej Poznań.
Moje zainteresowania to cbradia, mnasłuch na krótkofalowcach, harakterystyka łączności na wysokichpasmach
nadawania
Na imię mam karol.
Serdecznie pozdrawiam.
Pies
ubię

Ups!!!!! dopiero teraz widzę że urwało mi wiadomość a w jednym miejscu coś wyrzarło tekst.
Mam 40 lat. Imię to karol. a reszta jest powyżej.
Serdecznie pozdrawiam.
Pies
LINE

misiek

#73 ·

1 likes
Może tak lubi, może ma taką ksywkę, może lubi psy, może jest z policji czy to ważne?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

dashunt

#74 ·

1 likes
Witajcie, Hm, Dlaczego pies? Przez pewien czas gdy Miałem przyjemność prowadzić wykłady z ceramiki w
Niemczech, Jakoś tak się przyjęło że mówili na mnie słuchacze Właśnie der Hunt. A łącząc to z tym że
kocham psy, to też taka nazwa.
Cóż, po wykładach w Monachium, Hale i kilku innych miastach, gdy wruciłem do Polski i naszym ZKC się
zjawiłem i tu, dziwnym splotem wypadków zaczęto mówić na mnie pies.
Serdecznie pozdrawiam.
Pies.
P.S. To przypuszczenie
że może jestem policjantem no przyznam się, że rozśmieszyło mnie.
LINE

misiek

#75 ·

1 likes
Dałem tylko przykład, chociaż też o to chodziło by było śmiesznie. Jednak w dwóch przykładach miałem
rację.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

krime

#76 ·

ja jestem krime na klango znany jako plotek czy mikrofonik interesuje się informatyką dźwiękiem i troche
historią lubie streamować rapować i czasami coś montować

pates

#77 ·

A jednak masz konto na eltenie
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

chmielek

#78 ·

Cześć, nazywam się Łukasz. Interesuję sieę sportem, historią ,politykaą i literaturą.
Mi,ło Was poznać.

misiek

#79 ·

A byłem przekonany, że to Maciek. Zainteresowania podobne i ksywka ta sama.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#80 ·

o czyją wypowiedz chodzi?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Poprzednia 4 / 28 Next