A ja przywitam Cię tak, jak mój brat kiedyś Grześka. Witaj, przybyszu. :D
Zdążyłem zapoznać się z aplikacją, więc pora się przywitać. Cześć, mam na imię Sebastian, 24 lata i moje rodzinne miasto to Bydgoszcz, ale aktualnie mieszkam na przedmieściach. Nawiązując do opisu aplikacji ze strony to od niecałych 3 lat nie widzę problemów, więc jestem szczęśliwszym człowiekiem. Lubię książki typu Wiedźmin, Harry Potter, Pieśń lodu i ognia, no i wszystkie związane ze światem Gwiezdnych Wojen. Lubię język angielski i próbuje nauczyć się francuskiego przy pomocy aplikacji mosalingua. Zainteresowania muzyczne są różne od Eda Sheerana, przez Claptona, Eltona Johna do Iron Maiden. Muzyką, która jest dla mnie najpiękniejsza i najbardziej lubie jej słuchać dla relaksu i przyjemności jest muzyka filmowa z takich tytułów jak np. Ostatni Samuraj, Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny, Lista Schindlera, Gladiator. Kiedyś, jak jeszcze widziałem to lubiłem grać w gry komputerowe. Na jakich instrumentach gram napisałem w dziale muzyka.
witaj wśród eltenowiczów życzymy miłego korzystania
A dzień dobry. :D
Wiem, wiem. Grałem w a blind legend i serce zimy, ale to nie to samo co taki Gothic, czy Wiedźmin.
O panie, Gothic to jest krol gier, i krolem gier na wieki pozostanie.
@daszek, ja jakbym utracil wzrok to nie gralbym w gry audio, bo przepasc jest tak ogromna ze nie widzialbym w tym przyjemnosci.
Siwy: piona za Gothica!
@daszek, ja jakbym utracil wzrok to nie gralbym w gry audio, bo przepasc jest tak ogromna ze nie widzialbym w tym przyjemnosci.
Siwy: piona za Gothica!
@Siwy Owszem, gry Audio nie dorównują tym Wideo. Jeśli już są nawet im bliższe, to jest to bardzo mały odsetek gier audio.
No to i ja się przedstawię. Na klango byłem znany jako marcinx. Teraz postanowiłem, że nadać jakiś prosty nick, taki nie kojarzący się z poprzednim ale do niego nawiązujący. Z tąd Martinus. Też chętnie nawiązuję nowe znajomości. A co do pisania to faktycznie pisze się szybko w tej wersji.
witaj :)