Forum

dragonpong

Gry audio (dyskusja ogólna)

balteam

#1 ·

Jak ktoś ma publiczne ip to chętnie pogram w tą gierkę.
Proponuję pobrać do kolekcji grę showdown, podmienić piłkę i wywalić dźwięk chodzenia, chociaż istotniejsze z tą piłką.
linkdo dragonponga
https://www.iamtalon.me/games/dragonpong.zip
link do gry showdown, mam nadzieję, że to ten showdown:D
http://www.agarchive.net/games/pb/Showdown-Setup.exe
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Adasadula

#2 ·

1 likes
Jak dla mnie cały shotdown komputerowy jest w ogon zagmatwany. Tnie się to jak cholera, niby stoję za piłką i ją odbijam ale z jakiegoś powodu niechce mi się zaliczyć.

lalar123

#3 ·

Powiem tak. Pbgames ma taki problem że jak grasz z nvda to to będzie ci mówiło pusta pusta trza nvda uśpić czy coś i wtedy będzie trybiło.
Cholerne wstrętne sample w suno!

Adasadula

#4 ·

1 likes
Nie nie nie, nie o to mi chodzi. Z tego co mi wiadomo insert plus spacja pomaga, ale chodzi o to że znajduję się za piłeczką i ją odbijam a komputer mi tego nie zalicza.
-- (lalar123):
Powiem tak. Pbgames ma taki problem że jak grasz z nvda to to będzie ci mówiło pusta pusta trza nvda uśpić czy coś i wtedy będzie trybiło.

--

mojsior

#5 ·

pamiętaj że shwodown jak wszystkie gry od pbgames są napisane w java scripcie pod starą przeglądarkę internet explorer więc mogą być z tym problemy na nowych systemach, tym bardziej że ie już nie jest wspierany.

Adasadula

#6 ·

Gram na 7, więc raczej nie powinno być problemu.

zywek

#7 ·

To dragonpong czy showdown!

Adasadula

#8 ·

Shotdown, ale on jest czasem w holerę nieprzwewidywalny, bo zdarzy się coś takiego że chociaż stoisz za piłką i ją odbijasz ona nadal leci, a sama gra jest dość mocno zbugowana.

balteam

#9 ·

1 likes
Jeśli showdown to ta gra gdzie piłka za stół wypada, to całkiem znośny był, gdyby nie te wypadanie piłki, na którym nie mamy kontroli.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mojsior

#10 ·

showdown to gra pisana przez jeszcze bardzo młodego programistę, więc jakieś tam problemy miała, ale jak na początki gier audio była całkiem udana.

balteam

#11 ·

1 likes
Mamy na eltenie już jednego dosyć starego programistę, ale zajęty trochę :D
Tak czy tak, jak by była taka prosta gra na eltenie, multiplayer, to by też trochęludzi przyciągnęła, tylko jak zwykle, mówić to jest komu, a robić to już nie :P
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

martinus

#12 ·

Ja pobrałem dragon pong ale nie mam z kim przetestować.