Jak by co, to założyłam właśnie konto
Poprzednia
6 / 6
Jak w ogóle potraficie tak szybko reagować? Podziwiam, bo ja marznę ze strachu, nawetdo włącznika nie potrafię się dostać... Dobrze wygląda, ale pozakilkoma killami nożem nic niezrobiłem i zjedli mnie... :)
trzeba ak lup miecz.
to nie nożem, tylko idziesz na 0, 40 i bierzeż miecz enterem, jak coś cie zaatakuje to do tego czasu broni pod dwójką używasz
0,50 kolego, 50, nie 40.
Poprzednia
6 / 6