Forum

Przyszłość tej grupy

Archiwum

Poprzednia 2 / 2

Julitka

#21 ·

I co z tymi forami?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

tomecki

#22 ·

Miałem określić, które wątki są do przeniesienia i to zrobię tylko się trochę muszę ogarnąć. Twraz rzeczywiscie mam trochę więcej czasu, ale najpierw musiałem uporac się z róznymi zaległościami.

Monia01

#23 ·

Zapomniałam o tym forum, fakt

--Cytat (Julitka):
Środowisko nie? A tutejsze forum Postawy Niewidomych?

--Koniec cytatu
***
🇺🇦 🇵🇱
Poprzednia 2 / 2