pates #524 · 2018-09-07 19:00 to normalne, ale niestety brak tego ip to takie rzeczy się dzieją, sam tak mam
Paulinux #525 · 2018-09-08 12:06 Hej wszystkim. Macie jakiś sposób na minigrę ogień? Wciskam strzałki jak poryta a i tak kończę na minusie
pates #530 · 2018-09-08 13:07 da się jednocześnie, ale dało się tak w becie 58, nie wiem czy dalej się tak da