mam ten sam problem ale jest jeszcze droga przez cyrk
Ja mam problem z tą grą w cyrku z tymi minami, jak juz mam -2 albo -3 punktów i klikam na pole to Mina! Nie żyjesz!
Chyba nie rozumiem o co chodzi.
Chyba nie rozumiem o co chodzi.
tylko z całej dyskusji widzę że tu jakieś kombinowanie albo jakieś decki albo coś... Nie wiem, czy ogarnę
Może ktos by mi pomógł z tymi komarami? Dostaje dodatnie punkty, ale i tak do 20 dobić nie umiem.
Deki już są do dupy, ta walka znaczy, za dużo kart, przekombinowana, do wersji beta 48 było git
da się jak ktoś ma taką samą. A jaką grę trzeba przejść aby odblokować ten nowy świat? Chodzi o cyrk, znaczy grę w nim która prowadzi do nowego świata
W pustyni są 4 nowe gry, w ścieżce, gdzie macie rysowanie na piasku. Wystarczy tylko zdobyć punkty na plusie i jak się poszuka, to jest nowa ścieżka, z czterema nowymi grami. Jedna z nich, to zapylanie daktyli, druga to nawiedzone ruiny, trzecia to ukryty pałac, a czwarta to układanie puzli. Coś na zasadzie klango puzli, starych.