1 likes
najwiecej w niegrzecznym zamku
1 likes
Niegrzeczny zamek?
1 likes
tak. Plansza do gry w kości. Od pola 45 dają same prezenty, o pięćdziesiąteo któregoś
A za ile gemów można ją kupić?
Nie wiem, naprawdę, bo ja już za gemy wykupiłam dawno wszystko co się dało i niestety nie mam pamięci, co
ile kosztowało. No, ale trudno, żeby było inaczej, skoro gram od ponad roku :) Jak wejdziesz w pokój
nagród bodajże, to jeżeli masz wystarczającą ilość gemów by coś kupić, to ci się jakaś obcja bądź plansza
do kupienia pokaże
ile kosztowało. No, ale trudno, żeby było inaczej, skoro gram od ponad roku :) Jak wejdziesz w pokój
nagród bodajże, to jeżeli masz wystarczającą ilość gemów by coś kupić, to ci się jakaś obcja bądź plansza
do kupienia pokaże
ja gram od bety 1 i nie mam wszystkiego,znaczy plansze mam wszystkie ale innych rzeczy niewiem
no to ładnie ja grałem od bety 46 do 49 i wsyzstko bym mógł kupić,
hmm nie macie problemu z deckami mieszanymi? Mówie o formie nie tekstowej.
jak z poziomu ry tworzycie deck wodno ziemny na przykład, to jak szybko sprawdzić jakie karty są w decku?
Wadą straszną jest tej gry to, że po każdej aktualizacji trzeba decki na nowo robić przynajmniej tekstowe
hmm nie macie problemu z deckami mieszanymi? Mówie o formie nie tekstowej.
jak z poziomu ry tworzycie deck wodno ziemny na przykład, to jak szybko sprawdzić jakie karty są w decku?
Wadą straszną jest tej gry to, że po każdej aktualizacji trzeba decki na nowo robić przynajmniej tekstowe
1 likes
nie trzeba tekstowych na nowo robić wystarczy dokleić nowe karty z wygenerowanego z link kart
no niby nie trzeba, ale jak jest sporo nowych to nie tak łatwo, musisz w odpowiedniej kolejności wklejać
aby działały, przynajmniej z różnych rodzajów, typu normal nie może być pod lodem.
aby działały, przynajmniej z różnych rodzajów, typu normal nie może być pod lodem.
Hej Młodzieży. Odkopuję temat.
Jak sprawić, co przestawić w routerze, żeby można było tworzyć serwery? Ktoś mi to może łopatologicznie,
jak blondynce, wytłumaczyć? Bo chcę stworzyć serwer i nie mogę.
Jak sprawić, co przestawić w routerze, żeby można było tworzyć serwery? Ktoś mi to może łopatologicznie,
jak blondynce, wytłumaczyć? Bo chcę stworzyć serwer i nie mogę.
Po 1. Musisz mieć publiczne ip. po 2. Musisz mieć otwarte porty, nie pamiętam teraz które.
Po pierwsze, jak zrobić IP publicznym? Ciekawe to jest o tyle, że nie mogę teraz serwera żadnego stworzyć,
bo jakiś czas temu jakimś cudem mi się udało i naprawdę przez ładnych kilka dni mogłam je tworzyć. A
nic nie przestawiałam ani teraz, ani wcześniej.
bo jakiś czas temu jakimś cudem mi się udało i naprawdę przez ładnych kilka dni mogłam je tworzyć. A
nic nie przestawiałam ani teraz, ani wcześniej.