Tutaj chciałbym, byśmy porozmawiali o tym "symulatoze" lotów dla osóbz dysfunkcją wzorku.
"Symulator ten w swej ofercie przyrządowej oferuje jedynie tCas, generator tlenu, podtrzymywanie temperatury,
radio, transponder, autopilota, autonawigacje, radar burzowy, światła przednie, tylnie oraz wewnętrzne
i pewnie o czymś zapomniałem, jak zwykle. A, ciśnienie. Jak lecimy powyżej 4000m, i nie włączymy podtrzymywania
ciśnienia, to możemy spowodować awarie. Również są dostępne jakieś losowe awarie, które się pojawiają,
jak chcą. Samolotów nie ma wcale więcej niż w pierwszej wersji tegoż "symulatora". CHyba, ze ktoś zrobił
tak, jak ja i sobie je doda. Aktualnie w fazie testów ejst wersja 2 beta. Zamkniętych testach oczywiście,
gdyż dostali ją tylko ci, co są na liście mailingowej. Zapraszam do dyskusji, zadawania pytań i dawania
ewentualnych propozycji, które potem przekażę autorowi do wykonania. Kolega hryniek również w ową grę
gra, więc również może wam udzielić innych, ciekawych informacji. Pozdroski