Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

1 / 87 Następna

zywek

#1 ·

Witajcie!
Tutaj chciałbym, byśmy porozmawiali o tym "symulatoze" lotów dla osóbz dysfunkcją wzorku.
"Symulator ten w swej ofercie przyrządowej oferuje jedynie tCas, generator tlenu, podtrzymywanie temperatury,
radio, transponder, autopilota, autonawigacje, radar burzowy, światła przednie, tylnie oraz wewnętrzne
i pewnie o czymś zapomniałem, jak zwykle. A, ciśnienie. Jak lecimy powyżej 4000m, i nie włączymy podtrzymywania
ciśnienia, to możemy spowodować awarie. Również są dostępne jakieś losowe awarie, które się pojawiają,
jak chcą. Samolotów nie ma wcale więcej niż w pierwszej wersji tegoż "symulatora". CHyba, ze ktoś zrobił
tak, jak ja i sobie je doda. Aktualnie w fazie testów ejst wersja 2 beta. Zamkniętych testach oczywiście,
gdyż dostali ją tylko ci, co są na liście mailingowej. Zapraszam do dyskusji, zadawania pytań i dawania
ewentualnych propozycji, które potem przekażę autorowi do wykonania. Kolega hryniek również w ową grę
gra, więc również może wam udzielić innych, ciekawych informacji. Pozdroski

pates

#2 ·

a jak się robi samoloty i trasy?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

hryniek

#3 ·

Pates: Na podstawie Wikipedii i plików .air, tam jeszcze parę szczegółów jest, ale jak zobaczysz sobie w strukturę
to dojdziesz.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

hryniek

#4 ·

No ja gram w tą grę, choć... symuatorem jej bym nie nazwał, a bardziej grą Arcade mimo wszystko i mimo,
że dwójeczka wnosi sporo i jest to niewątpliwie kawał dobrej roboty. Czego mi brakuje? Przede wszystkim
fizyki, lądowania awaryjne masz na czas, a nie na przemyślenie, gdzie i jak to zrobić by najmniej zabić
pasażerów. A tak w ogóle lecieliście kiedyś prędkością -70 KMH? BO ja leciałem! I Wy też możecie przy
odrobinie inwencji. :3, zdarzylo mi się także lecieć mruczełem!, ale to jeszcze nie w tej wersji. NO..
Troszkę śmiesznych historii, ale wracamy do tego co mi przeszkadza i dlaczego to nie symulator wg. mnie.
Podwozia czy klap nie powinno się chować w odpowiednim momencie, bo jak nie zrobisz tego to crash, jedynie
takie podwozie mogloby zostać urwane przez prędkość, przy awarii systemu ciśnienia wystarczyłoby lecieć
na niższej wysokości i dociągnąć do najbliższego lotniska, a nie jakieś lądowanie na środku morza i inne
cuda wianki, ale poza tym... TO jednak świetna gra jak na nasze standardy. Nie narzekajmy.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

zywek

#5 ·

Nie chciałęm od razu tak brutalnie rzucać wszystkich na gorącą wodę, no ale skoro już to zrobiłeś o to...
Mi pozostaje tylko potwierdzić to, co już powiedziałeś

hryniek

#6 ·

A ja czułęm się do tego zobowiązany, gdyż ludzie mogą potem mieć nieprawdziwe pojęcie o realnym lataniu,
a przecież tą grę przedstawia się jako symulator. Nie może być tak, że nie można sobie szybować bez
paliwa, można i to przez jakieś ok 20 minut powinno się dać.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

zywek

#7 ·

symulator dałem w cudzysłów

hryniek

#8 ·

No niestety musiałbym czytać literka po literce żeb y ten cudzysłów zauważyć. ;P
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

grzegorzm

#9 ·

to jaka jest teraz najnowsza wersja eurofly?

grzegorzm

#10 ·

a ja nie mogę wystartować nie mam pojęcia dlaczego. Grałem w to jakiś czas temu, ale teraz zainstalowałem
ponownie i mi wyskakuje w raporcie niesprawny smer czy ster nie wiem jakoś tak. silniki włączone wysokość
ustawiona drzwi zamknięte, pasy zapięte podwozie ogarnięte i nie wiem jaka jest tego przyczna.

hryniek

#11 ·

po pierwsze masz wersję słowacką nie wiem dlaczego, po drugie: masz... CO masz? Masz zly kierunek zdaje
się, już nie pamiętam co to znaczyło po słowacku. A potrzecie dwójka wyjdzie w święta, ja akurat jestem
testerem beta, tam trzeba się na jakiś mailing zapisać żeby mieć bety.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

zywek

#12 ·

Tak. Błędny kierunek. pewnie źle do pasa jedziesz, o ile w ogóle jedziesz i się nań ustawiasz.

matius

#13 ·

Jeśli dwójka ma być w święta, to ciekawe jak wygląda, bo dawno nie grałem i chciałem zrobić nowe misje,
bo pocoś jest usertasks.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

zywek

#14 ·

ale to usertask tu się zepsuło, bo mi generuje misję znikąd do nikąd i żadnym samolotem, który jednak
ma jakieś dziwne losowe parametry

hryniek

#15 ·

User tasks to chyba nie generator, chyba, że się mylę. :P
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

zywek

#16 ·

No jak nie, jak waśnie tak?

matius

#18 ·

Obejżałem sobie twój let's i faktycznie sporo trza będzie robić od tej wersji 2. Kiedy konkretniej ma
wyjść?
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

daszekmdn

#19 ·

Nie znana jest chyba konkretna data.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

zywek

#20 ·

w swięta
1 / 87 Następna